Contact


 

Adreswijziging doorgeven?

 

 

Abonnement opzeggen?

Opzeggingen dienen uitsluitend schriftelijk te geschieden met inachtneming van een opzegtermijn van 3 maanden.
Per mail: info@publishinghouse.nl
Per post: Publishing House & Facilities BV, Postbus 119, 7000 AC Doetinchem.

 

NUMMER NIET ONTVANGEN?

 

DÉ KARPERWERELD IS EEN UITGAVE VAN:

Publishing House & Facilities B.V.
Postbus 119, 7000 AC Doetinchem

Tel: 0314 340 150

E-mail: info@publishinghouse.nl

I: www.publishinghouse.nl

 

 

TEAM

Uitgever

Waldo te Kloeze 

w.tekloeze@publishinghouse.nl

 

Redactie

Franklin Broeckx

f.broeckx@publishinghouse.nl

 

Berend Masselink

b.masselink@publishinghouse.nl

 

Mark Pijnappels

m.pijnappels@publishinghouse.nl

 

Arnout Terlouw 

a.terlouw@publishinghouse.nl

 

Abonnementen

info@publishinghouse.nl

 

Administratie

Sifra Kolks 

administratie@publishinghouse.nl

Postbus 119, 7000 AC Doetinchem

T (0314) 340 150

T vanuit België 0031 314 340 150

E info@publishinghouse.nl

 

Redactie-adres Dé Roofvis

Postbus 119, 7000 AC Doetinchem

 

Nieuwsredactie

Rudy van Duijnhoven

rvd.angling.slide@tip.nl

 

Advertentieverkoop

Alex Boom

a.boom@publishinghouse.nl


John Huussen

j.huussen@publishinghouse.nl


Postbus 119, 7000 AC Doetinchem
T (0314) 340 150


Vormgeving

Alfred Beeking

Claudia Benevolo

Stephanie Verhoef- Van Asselt

 

Nieuwsoverzicht